Çiftlik Bank

Çiftlik Bank

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanmak... 

Çiftlik bank bir çiftlik kuruluşunun oyun tabanlı yatırım sitesidir. Bu firma siteden kazandığı para ile kendi reel çiftliklerine yatırım yapmaktadır ve bunları da yine aynı sitede satışa sunmaktadır.

Örneğin; sisteme para yatırıp aldığınız tavuk parası ile firma kendine gerçek tavuk almakta ve bunları yetiştirip ürünlerini satmakta. Buradan gelen karların belli bir kısmını da bizlere vermektedir. Sistemin kazanç yapısı bu şekildedir.

Nasıl Para Kazanıcaz?

Öncelikle aşağıdaki üye olma linkine tıklayıp ücretsiz bir şekilde sisteme üye olmalısınız. Ardından size otomatikman 1 Manisa tavuğu hediye edilmektedir. Bu tavuğun günlük ürettiği belli bir miktar yumurta var. Siz bu ürünleri deponuz dolduğunda veya dolmadan önce pazar yerinden satma butonuna basarak satmanız halinde sizin altın hesabınıza para geçmektedir. Bu altınları topladıkça başka hayvanlar alabilir ve kazancınızı katlayabilir, deponuzu genişleterek daha uzun süre oyuna girmenize gerek kalmadan yumurta üretebilir veya altınlar belli bir miktara geldiğinde onları gerçek para olarak istediğiniz bankanızın hesabına geçirebilirsiniz.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

 

Altıma Aldığım Üyeler Bana Nasıl bir Faydası Olur?

Altınıza sizin referansınız ile üye olanların 2. hayvanını aldıktan sonra kazandığı her altından %5 komisyon alırsınız. Bunun için altınıza aldığınız üyeleri iyi bilgilendirip her iki tarafında kazanmasına yardımcı olmanız gerekir.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Follow by Email
Facebook
Facebook