Deli Baraj

Deli Baraj oyunu ile internetten para kazanmak

 

 

Deli Baraj Nedir?

Delibaraj.com 2017 yılında hizmete açılan, internette dolaşırken gerçek para kazandırmayı amaçlayan bir sanal hidroelektrik santrali oyunudur. Oyunun amacı, oyuncuların internette geçirdiği zamanı değerlendirip onlara gerçek paralar kazandırmaktır. Sizde şu an bu yazıyı okuduğunuza göre, hemen oyuna kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

 

Nasıl Oynayarak Para Kazanılır?

1- Sitede size ücretsiz verilen altınlar ile türbün alarak hemen kazanmaya başalayabilirsiniz. Bunun için öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

 

2- Altınlarınız ile almak istediğiniz türbini veya türbinleri aldıktan sonra düzenli olarak ürettiği elektriği toplamalısınız. Toplamadığınız takdirde bobininiz yani deponuz dolar ve daha fazla üretim yapamazsınız. Bunun için maksimum 8 saatte bir oyuna girerek elektrik satarak deponuzu boşaltabilirsiniz.

 

3- Biriktirdiğiniz altınları isterseniz ödeme puanına çevirebilir, isterseniz de yeni türbinler alarak ve bobin kapasitenizi geliştirerek oyundaki gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

4- Oyunda kazandığınız parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz para kadar TL bakiyesine ve ödeme puanına sahip olmanız gerekir.

 

5- Sitede referans sistemi mevcuttur. İsterseniz referans linkinizi paylaşarak, oyuna kazandırdığınız kullanıcılardan ek gelir elde edebilirsiniz. Her getirdiğiniz oyuncudan size %10'luk pay verilmektedir. Aynı IP adresi üzerinden açılan referanslı hesaplar, bilgi verilmeksizin banlanmaktadır. Bu yüzden aynı evden 1 den fazla hesap açmamalısınız.

 

 

Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız...

Follow by Email
Facebook
Facebook